image

<http://www.ankarakanalizasyon.com
http://www.ankaradakanalizasyonacma.com

Kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmeti gerçekleştiren kurumsal firmamız, modern cihazlarla müşterilerin tüm beklentilerini karşılamaktadır. Firmamızda hizmet veren profesyonel ekipler günün her saati görev başındadır. Teknik ekipler, ellerinde bulunan özel cihazlarla yaşanan sorunu kısa bir sürede ortadan kaldırmaktadır. Bu işlem için özel olarak tasarlanan robot tıkanıklık açma cihazları ile binaların iç ve dış gider boruları ilekanalizasyon sistemlerinin açılması işlemi gerçekleştirilir. Uzman ekipler, özel olarak tasarlanan kameralı cihazlar ve robot açma cihazları kullanarak kanalizasyonda meydana gelen sorunları tamamen ortadan kaldırır.

image

Kanalizasyon sistemleri, atık ve yağmur sularının uzaklaştırıldığı kanallardır. Bu kanallar çeşitli nedenlerle tıkanabilmektedir. Bu tıkanıklıklar,kanalizasyon sistemlerinde taşkınlara neden olur. Bunun sonucunda da pis sular ve mikroplar çevreye yayılır. Böyle bir sonuçla karşı karşıya kalmamak için belirli aralıklarla kanalizasyon temizliğinin yapılması gerekir. Her ne sebeple olursa olsun kanalizasyon tıkanıklıklarında uzman ekiplerden destek alınmalıdır. Bu ekipler, kanalizasyon tıkanıklığı açmaişlemini modern cihazlar aracılığı ile kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir. Uzman ekipler,kanalizasyon sistemlerinde meydana gelen tıkanıklığın nedeni ni öğrenmek ve soruna neden olan cismin yerini tespit edebilmek için görüntüleme cihazları kullanır. Bu cihazlar, bilgisayar sistemine bağlıdır ve elde edilen örüntüler bilgisayar ekranında uzman ekipler tarafından değerlendirilmektedir.

image

Kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmetinde kullanılan cihazlardan biri robot tıkanıklık açma cihazıdır. Bu cihazla birlikte tıkanıklığa neden olan cisim parçalanarak sistemden uzaklaştırılır. İşlemin tamamlanmasının ardından kameralı cihazlarla kanalın içi detaylı bir şekilde incelenir ve cismin kalıntısının olup olmadığı kontrol edilir. Küçük bir parça kaldıysa açma işlemi tekrarlanır. İşlem, kanal tamamen açılana kadar devam eder.