Görüntü

Görüntü

http://www.ankarakanalizasyon.com

Kanalizasyon TemizlemeYer Altında Bulunan kanalizasyonlar gün geçtikçe dolmakta deforme olmaktadır Ettik, Eklendi Eklendi bunun sonucunda da tıkanıklıklar meydana gelmektedir. Böyle Bir sorunla karşılaşmamak Için beligbli aralıklarla kanalların Temizlenmesi Gerekmektedir ….
Su kaçağı TespitiEvinizde işyerinizde su’nun kaçağımı Var Ettik? Faturanız YÜKSEK mi geliyor? Bu kaçağın Yerini mi bulamıyorsunuz? Evinizi kırdırmaktan mı korkuyorsunuz? Alt daireye su’nun sızıntısı mı var? Artık sorun Değil! Arayın biz gelelim ….
Tuvalet Açma tıkanıklığı
tuvalet, Banyo’dan Ettik mutfak tıkanıklık sorunlarini kırmadan dökmeden en son teknoloji cihazlarımızla Ettik uzman ekibimizle Kolayca açıyoruz. A.Ş. tuvalet Tıkanıklık Sorunları, banyonuzu kullanmanıza engel olarak, Gösterilen Gösterilen hayatımızı zorlaştıran, hem Kendi sağlığımızı hem de Çevre sağlını tehdit eden problemlerdir ..
Pimaş Tıkanlıklığı AçmaSu tesisat borularındaki tıkanmaları robotla açıyoruz. Plastik borularda, Pimaş borularda SU borularda tıkanmaları açıyoruz atık Ettik. Pik boru dediğimiz demir borulardaki tıkanmaları açıyor BOYUTU Evinizi Veya işyerinizi kırmaktan kurtarıyoruz. …

Lavobo tıkanıklığı AçmaLavabo tıkanıklığı, yapılarda önemli Diğer Diğer sorunlardan biridir. Tıkanıklık arızası meydana geldiginde lavabo kullanılamaz hayatımızı zorlaştırır Ettik. Ileri hatlarda OLUŞAN lavabo tıkanması daha da önemli Diğer Diğer Bir sorundur. Yapılarda …… su ana hatlarında tıkanma olursa lavabodan suyun geri basma riskide Vardır Atik.Kanalizasyonlar ankaranın neredeyse alt yapısını olusturan önemli Diğer Diğer noktalardan biridir. Bir sel yada taşkın oldugunda kanallar Sayesinde yollarda suların birikmesini A.Ş. Alt katlarda oturanların evlerine Kadar sızmasını engellemektedir. Bu Yüzden HERHANGİ Bir kanalda oluşabilecek Bir sorun Halinde hemen kanalizasyon açma İşlemi uygulanmalıdır. Örneğin Bir binayı ele alalım. ONUN binanın Kendine ait bir logarı Vardır ziyaretinde bu logarlar yardımıyla bütün, pis sular Ettik atık maddeler kanallara tahliye edilmektedir. Kanalda OLUŞAN BIR sıkıntıda Bize Kadar yansıyarak pis suların gitmesinin engelleyerek evlerimize taşmasına yada lavabo da birikmesine neden olmaktadır. Bu da hem Görüntü Açısından hem kokusal anlamda bizi rahatsız etmektedir.

Kanalizasyon Açma Kanal AÇMA A.Ş.

Kanalizasyon tıkanıklığı açma